• Medewerkers

Groepen

Management

Ilse den Heijer

Ilse den Heijer

Teamleider onderbouw

Jeannette Spittje

Jeannette Spittje

Regiodirecteur

Tom Oude Veldhuis

Tom Oude Veldhuis

Teamleider bovenbouw

Interne begeleiders / remedial teachers

Ria van de Craats

Ria van de Craats

Groep 1 t/m 3/4

Stephanie Bremer

Stephanie Bremer

Groep 4 t/m 8 Coördinator veiligheid

Vakleerkrachten gym

Gerda Helversteijn

Gerda Helversteijn

(do)

Psycholoog/orthopedagoog

Jan van de Pol

Jan van de Pol

Psycholoog

Ondersteuning

Ineke Barnhoorn

Ineke Barnhoorn

Administratief medewerker

Kitty de Wit

Kitty de Wit

Administratief medewerker

Marijke den Edel

Marijke den Edel

Managementassistente

Matthias van Arkel

Matthias van Arkel

Conciërge

Groep 1A

Hester van Rijn

Hester van Rijn

Leraar (ma)

Marja Brouwers

Marja Brouwers

Logopedist (ma,di,do,vr)

Mieke van der Plas

Mieke van der Plas

Onderwijsassistent (wo)

Monique Verdooren

Monique Verdooren

Onderwijsassistent (ma,di,do)

Groep 1/2

Dorothea van Driel

Dorothea van Driel

Onderwijsassistent (ma,di)

Hester van Rijn

Hester van Rijn

Leraar (do-vr)

Mieke van der Plas

Mieke van der Plas

Onderwijsassistent (wo-vr)

Sigrid Ligtvoet

Sigrid Ligtvoet

Logopedist (ma,di,do)

Susan Lamboo

Susan Lamboo

Leraar (ma-wo)

Groep 2A

Corine van Dijkhuizen

Corine van Dijkhuizen

Leraar (do,vr)

Irene Boelee

Irene Boelee

Leraar (ma-wo)

Martine Evers

Martine Evers

Logopedist (ma,di,do)

Terry Hesseling

Terry Hesseling

Onderwijsassistent (ma,di,do,vr) ICT (wo)

Groep 3A

Astrid Sierevogel

Astrid Sierevogel

Logopedist (di,do-mo,vr)

Else Breekveldt

Else Breekveldt

Logopedist

Marian de Vroome

Marian de Vroome

Leraar (ma)

Simantha van Dalfsen

Simantha van Dalfsen

Onderwijsassistent (do,vr)

Wendy Klinkenberg

Wendy Klinkenberg

Leraar (do,vr)

Groep 3/4

Bianca Bruin

Bianca Bruin

Leraar (do,vr)

Ellen Versloot

Ellen Versloot

Logopedist (ma-mo,di,do)

Vincent Hoeven

Vincent Hoeven

Onderwijsassistent (ma,di,do,vr)

Groep 4

Bianca Bruin

Bianca Bruin

Leraar (ma)

Marja Brouwers

Marja Brouwers

Logopedist (ma,di,do,vr)

Vincent Hoeven

Vincent Hoeven

Onderwijsassistent (ma,di,do,vr)

Groep 5

Anja Jacobs

Anja Jacobs

Leraar (ma.wo-vr)

Astrid Sierevogel

Astrid Sierevogel

Logopedist (di,do-mo,vr)

Fanny Baardscheer

Fanny Baardscheer

Onderwijsassistent (di,do)

Mariëlle Kasper

Mariëlle Kasper

Leraar (di)

Groep 5/6

Daniëlle Freke

Daniëlle Freke

Onderwijsassistent (ma,di,vr)

Daniëlle Nijenhuis

Daniëlle Nijenhuis

Logopedist (ma)

Rianne Schinkel

Rianne Schinkel

Leraar (ma-vr)

Groep 6/7

Daniëlle Freke

Daniëlle Freke

Onderwijsassistent (ma,di,vr)

Mariëlla Kasper

Mariëlla Kasper

Leraar (wo-vr)

Marja Bergman

Marja Bergman

Leraar (ma-di)

Martine Evers

Martine Evers

Logopedist (ma,di,do)

Sigrid Ligtvoet

Sigrid Ligtvoet

Logopedist (ma,di,do)

Groep 7

Carla Koper

Carla Koper

Leraar (wo-vr))

Dorothea van Driel

Dorothea van Driel

Onderwijsassistent (do)

Ellen Versloot

Ellen Versloot

Logopedist (ma-mo,di,do)

Maayke Schoneveld

Maayke Schoneveld

Leraar (ma,di,wo)

Groep 8

Daphne Wolf

Daphne Wolf

Leraar (ma-vr)

Dorothea van Driel

Dorothea van Driel

Onderwijsassistent (wo,do,vr)

Marja Brouwers

Marja Brouwers

Logopedist (ma,di,do,vr)

Algemeen

Anita Ravensbergen

Anita Ravensbergen

Onderwijsassistent (wo, vr)

Annewien Hoogerdijk

Annewien Hoogerdijk

Gedragswetenschapper

Eva Guijt

Eva Guijt

Leraar (di, woe groep 5, vr groep 8)

Rebecca Verdoes

Rebecca Verdoes

Logopedist (wo, do)

Sandra Tetteroo

Sandra Tetteroo

Leraar (di, woe)

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.