• Medewerkers

Groepen

Groep 3/4

Eva Guijt

Eva Guijt

Leraar (ma-vr)

Vincent Hoeven

Vincent Hoeven

Onderwijsondersteuner 3/4 (ma,di, wo) Leraar groep 5/6A (do,vr)

Groep 1/2A

Marian de Vroome

Marian de Vroome

Leerkracht (do,vr)

Marja Brouwers

Marja Brouwers

Logopedist (ma,di,do,vr)

Monique Verdooren

Monique Verdooren

Onderwijsassistent (ma,di,do)

Padda Overvliet

Padda Overvliet

Leraar (ma-wo) Bouwcoördinator onderbouw (do)

Groep 1/2B

Areen Ravensbergen

Areen Ravensbergen

Leraar (ma-vr)

Dorothea van Driel

Dorothea van Driel

Onderwijsondersteuner (ma,di,do)

Groep 1/2C

Cheryl Hogervorst

Cheryl Hogervorst

Leerkracht (ma t/m vr)

Ellen Versloot

Ellen Versloot

Logopedist (ma,di,do)

Sigrid Ligtvoet

Sigrid Ligtvoet

Logopedist (ma,di,do)

Terry Hesseling

Terry Hesseling

Onderwijsassistent (ma-vr) ICT (wo/mi - do/mi)

Groep 3

Esther

Esther

Leraar (ma-vr)

Groep 4

Dragana Bjelanovic

Dragana Bjelanovic

Leerkracht (ma,do,vr)

Else Breekveldt

Else Breekveldt

Logopedist

Irene Boelee

Irene Boelee

Leraar (di-wo)

Groep 5/6A

Jet Bosch

Jet Bosch

Onderwijsassistent (ma,dp,vr)

Sandra Tetteroo

Sandra Tetteroo

Leraar (ma,di,wo)

Vincent Hoeven

Vincent Hoeven

Onderwijsondersteuner 3/4 (ma,di, wo) Leraar groep 5/6A (do,vr)

Groep 5/6B

Carla Koper

Carla Koper

Leraar (wo)

Marion Vetten

Marion Vetten

Leraar (ma,di,do,vr)

Groep 7

Daniëlle Freke

Daniëlle Freke

Onderwijsondersteuner (ma,di,vr)

Rianne Schinkel

Rianne Schinkel

Leraar (ma-vr)

Groep 8

Daniëlle Freke

Daniëlle Freke

Onderwijsondersteuner (ma,di,vr)

Irene de Nooij

Irene de Nooij

Leraar (ma-vr)

Management

Angelique Bredewoud

Angelique Bredewoud

Teamleider bovenbouw (ma,di,do,vr)

Madeleine Stassen

Madeleine Stassen

Regiodirecteur

Myrthe Kousemaker

Myrthe Kousemaker

Teamleider onderbouw (ma,di,wo,do)

Interne begeleiders / remedial teachers

Linda Clemens

Linda Clemens

Leerkrachtondersteuner (ma,di,do)

Stephanie Bremer

Stephanie Bremer

Groep 4 t/m 8 (ma,di,do) Coördinator veiligheid

Ondersteuning

Elleke van Nieuwehuijzen

Elleke van Nieuwehuijzen

Administratief medewerker (ma) Onderwijsassistent 7,8 (di,wo,do,vr)

Kitty de Wit

Kitty de Wit

Administratief medewerker (di,wo,do)

Marijke den Edel

Marijke den Edel

Managementassistente (do,vr)

Matthias van Arkel

Matthias van Arkel

Conciërge (ma,di,wo,do,vr)

Padda Overvliet

Padda Overvliet

Leraar (ma-wo) Bouwcoördinator onderbouw (do)

Terry Hesseling

Terry Hesseling

Onderwijsassistent (ma-vr) ICT (wo/mi - do/mi)

Vakleerkrachten gym

Gerda Helversteijn

Gerda Helversteijn

(do)

Ted de Haas

Ted de Haas

(ma,wo)

Psycholoog/orthopedagoog

Annewien Hoogerdijk

Annewien Hoogerdijk

Gedragswetenschapper (ma,di,do)

Jan van de Pol

Jan van de Pol

Psycholoog

Algemeen

Mirjam Kievit

Mirjam Kievit

Leerkracht groep 8

Rebecca Verdoes

Rebecca Verdoes

Logopedist (di,do,vr)

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.